2018.03.30

Smagiausios „Gamtukų“ akimirkos kovo mėn.

6600 pradinių klasių moksleivių. Būtent tiek vaikų jau sudalyvavo nuotaikingose ir informatyviose neformalaus ugdymo „Gamtukų“ pamokose. Šioje foto galerijoje - smagiausios kovą vykusių pamokų akimirkos. 

„Norėtume padėkoti Jums ir visai Jūsų komandai už įdomias pamokas, kuriose mokiniai turėjo galimybę gyvai stebėti įvairius eksperimentus, filmuotą medžiagą. Mokytojai ir mokiniai dalinosi įspūdžiais klasėse, aptarė pamokas, apžiūrėjo knygeles. Taip pat mokiniai buvo paskatinti apsilankyti svetainėje www.gamtukai.lt ir ten dar kartą stebėti eksperimentus, atlikti siūlomus testus.

Mokytojų teigimu, naudinga medžiaga, pateikta svetainėje, knygelėse, bus ir toliau naudojama ugdymo procese, siekiant pagilinti mokinių žinias. Ačiū už praturtintas mokinių ir mokytojų patirtis!" - tokius gražius žodžius mums parašė Vilniaus Medeinos pradinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Renata Bernotienė.

Ne tik Renata, bet ir daugelis kitų Vilniaus mokyklų ir progimnazijų pedagogų dėkoja šauniajai „Gamtukų“ komandai už netradicines pamokas. Viena mokykla, pasibaigus „Gamtukų“ pamokai, mums net padovanojo labai skanų šakotį!

Ačiū visoms mokykloms, kurios taip atvirai, geranoriškai ir draugiškai priima „Gamtukų“ komandą. 

Iki susitikimo po šv. Velykų ir trumpųjų pavasario atostogų!

Gamtukai